koralltransport.com    

 


Günümüzde, dünya markaları üretimlerini Çin’de yaptırmaktadır. Bu da Çin’in aslında sanıldıgı gibi kalite konusunda bir sorunu olmadığını ispatlıyor.
İhtiyacınız olan her ürün istenilen kalite standardlarında burada üretilmektedir,
yeter ki size yol gösteren profesyonel kişilerle doğru adreslere ulaşın…

 

 

     KORALL TRANSPORT  2011 senesi kuruluşlu ve ülkemizin deniz ve hava yolu forwarder firmalarındandır. Odağımız nakliye ve lojistik organizatörlüğüdür. Deniz, hava ve kara yolu nakliye güzergahlarını zaman ve maliyet olarak en optimal şekilde kullanarak , ithalat ve ihracatçıya lojistik destek sağlamak esas misyonumuzdur.

 

     Konusunda uzman personellerimiz ile, Hava, Deniz, Kara Taşımacılığı, Depolama-Dağıtım ve Tedarik Zinciri Yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş olan KORALL , olabilecek her türlü talebinizi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir.

    

     Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da kendi organizasyonları ve geniş acenta ağı sayesinde dünyanın her köşesinde hizmet verme kapasitesine sahip olan firma, yüklerin çıkış noktalarından itibaren son noktaya kadar takip ve kontrol imkanlarına sahip olması özelliği ile en iyi ve doğru hizmeti verebilmektedir.

    

     Vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış olan KORALL , çağın şartlarına uygun hizmeti vermek için teknolojinin fırsatlarından da sonuna kadar yararlanmaktadır

 

Lütfen +90 469 11 22 numaralı telefondan bize ulaşın yada tıklayın.

 
 


İstanbul: +90 216 469 11 22 - Çin: +86 579 8540 6262